Kurban Bayramı

16-19 Haziran 2024 Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları ve Anlamları

Kurban Bayramı, sevdiklerimizle bir araya gelip sevgi ve dayanışma duygularını pekiştirdiğimiz, manevi bir atmosferde geçen özel bir zaman dilimidir. Bu kutsal bayram, yalnızca hayvan kesilen bir dönem değil, aynı zamanda paylaşmanın, sevginin ve birlikte olmanın en güzel örneklerinden birini sunar bize. Bu sebeple, sevdiklerimize ileteceğimiz Kürtçe kısa kurban bayramı mesajları, içtenlikle ve samimiyetle yazılmış olmalı, birlik ve sevgi dolu duygularımızı en iyi şekilde yansıtmalıdır. Kürtçe bayram sevinci: Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları…

16-19 Haziran 2024 Kürtçe Kurban Bayramı Mesajları ve Anlamları

Türkçe: Bayramınız kutlu olsun! Işıltılı bir bayram geçirmeniz ve sevdiklerinizle birlikte olmanız dileğiyle. İyi bayramlar!
Kürtçe: Cejna we pîroz be! Hêviya min ew e ku cejneke geş û ronahiyê derbas bikin û bi hezkiriyan re bin. Cejnên we xweş bin!

Türkçe: Bayramınız mübarek olsun! Sevdiklerinizle bir arada, huzur dolu bir bayram geçirmeniz dileğiyle.
Kürtçe: Cejna we pîroz be! Hêviya min ew e ku bi hezkiriyan re, cejneke aram û bextewar derbas bikin.

Türkçe: Bayramınız kutlu olsun! Sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz her anı mutlulukla doldurmanız dileğiyle.
Kürtçe: Cejna we pîroz be! Hêviya min ew e ku her kêlî û demê ku bi hezkiriyan re derbas dikin bi kêf û xweşî dagirin.

Türkçe: Bayramınız mübarek olsun! Sevgi dolu ve huzur içinde bir bayram geçirmeniz dileğiyle.
Kürtçe: Cejna we pîroz be! Hêviya min ew e ku cejneke tijî hezkirin û aram derbas bikin.

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Hevaltî pir bişkivînin. Her tişt bi hev re parve bûna û hevaltiya me tije dibe. Xwedê ez dixwazim ku bi hev re bûna, azadiya we û malbata we bi awayekî baş pîroz bike.”
Türkçe: “Bayramınız kutlu olsun! Dostluk çok kıymetlidir. Her şey bir araya gelir ve dostluğumuz daha da güçlenir. Allah sizinle birlikte olsun, özgürlüğünüz ve aileniz hep güzel olsun.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Di nav malbatê de hevaltiya û hevpar be, her tişt bi hev re serfiraz be. Rêxistinîya me bi hêsanî bê amade bike, em her tim bi hev re pîroz dikin. Xwedê azadî û bereketê ji bo me û malbatê me bide.”
Türkçe: “Bayramınız kutlu olsun! Aile içinde dostluk ve dayanışma olsun, her şey bir arada başarılı olsun. Topluluğumuz kolayca hazır olsun, hep birlikte kutlarız. Allah bize ve ailemize özgürlük ve bereket versin.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Rêxistinîya navxweyî, hevaltiya me û birayên me her tim berfireh û şîrîk be. Her kes bi hev re xweş e û dengên me yek e. Xwedê her kesi parastin, azadî û şoreşê ji bo me û malbatê me veke.”
Türkçe: “Bayramınız kutlu olsun! Topluluk, dostluk ve kardeşlik her zaman geniş ve güçlü olsun. Hep birlikte mutlu ve seslerimiz bir olsun. Allah herkesi korusun, özgürlük ve mücadele bize ve ailemize gelsin.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Di vê demê de dostî û birayaniya me her tim ji bo me re baştir dibe. Herkes bi hev re xweş e û xwedê her kese azadî û rizgariyê bide. Azadî û rizgariya xweş ji bo malbatê me û hemû kesan.”
Türkçe: “Bayramınız mübarek olsun! Bu zamanda dostluk ve kardeşlik her zaman bizim için daha da iyi hale gelir. Herkes birlikte mutlu olsun ve Allah herkese özgürlük ve kurtuluş versin. Özgürlük ve kurtuluş, ailemiz ve herkes için.”

Kürtçe Bayram Sevinci

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Di vê bayramê de dostên me her tim bêhna xweş û şadî dikin, herkes bi hev re hevpar e. Xwedê her kese azadî û rizgariyê bide, malbatê me û hemû kesan her dem baştir be.”
Türkçe: “Bayramınız mübarek olsun! Bu bayramda dostlarımız her zaman mutlu ve neşeli olurlar, herkes birbirine dosttur. Allah herkese özgürlük ve kurtuluş versin, ailemiz ve herkes her zaman daha iyi olsun.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Di vê demê de dostên me her tim berfireh û şîrîk in, herkes ji bo hev bir şîret dikin. Xwedê her kese azadî û rizgariyê bide, malbatê me û hemû kesan her dem baştir be.”
Türkçe: “Bayramınız kutlu olsun! Bu zamanda dostluğumuz her zaman geniş ve güçlüdür, herkes birbirine destek olur. Allah herkese özgürlük ve kurtuluş versin, ailemiz ve herkes her zaman daha iyi olsun.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Di vê bayramê de dostên me her tim bêhna xweş û şadî dikin, herkes bi hev re hevpar e. Xwedê her kese azadî û rizgariyê bide, malbatê me û hemû kesan her dem baştir be.”
Türkçe: “Bayramınız mübarek olsun! Bu bayramda dostlarımız her zaman mutlu ve neşeli olurlar, herkes birbirine yakındır. Allah herkese özgürlük ve huzur versin, ailemiz ve hepimiz her zaman daha iyi olalım.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Rêxistinîya navxweyî, hevaltiya me û birayên me her tim berfireh û şîrîk be. Her kes bi hev re xweş e û dengên me yek e. Xwedê her kesi parastin, azadî û şoreşê ji bo me û malbatê me veke.”
Türkçe: “Bayramınız mübarek olsun! Topluluk, dostluk ve kardeşlik her zaman geniş ve güçlü olsun. Herkes birlikte mutlu olsun ve seslerimiz güçlü olsun. Allah herkesi bağışlasın, özgürlük ve mutluluk bizim ve ailemizin olsun.”

Kürtçe: “Bayramîn weşanê pîroz be! Xwedê her kese azadî û rizgariyê bide, malbatê me û hemû kesan her dem baştir be.”
Türkçe: “Bayramınız mübarek olsun!  Allah herkese özgürlük ve mutluluk versin, ailemiz ve herkes her zaman daha güzel olsun.”

Semih Bulgur

Hayatınızı Değiştirecek Sözler için çalışan bir Söz Mühendisiyim!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen Reklam Engelleyiciyi kapatın! Pls, Close Adblocker!BU SİTE REKLAMLARLA AYAKTA DURMAKTADIR!